30 btc


Atsiliepimai 0 Perskaityti prieš perkant: 30 btc rusijos klientams yra nemokama mokesčių.

Bitcoin price falls below $30k, but China ban can’t stop inevitable comeback – Saifedean Ammous

Taigi, Rusija klientas gali nusipirkti,ir mes pristatymas greitas. Nesutinka grąžinti prašymus ar grąžina.

30 btc

Po pardavimo paslaugos: 1. Dėl specialių prekes, ne grąžinamosios išmokos ar grąžina yra priimama po pristatymo 2.

30 btc

Dėl rinkos svyravimų, produktų kainos gali būti pakeistas bet kuriuo metu po jūsų pirkimo. Mes neprisiimame prievolės iš anksto ir kainos kompensaciją. Naudotos mašinos Mes garantuojame, galia ir galios parametrai, tačiau išvaizda nėra garantuotas.

  • Atsiliepimai Aprašymas: Perskaityti prieš perkant: Visa Rusija, Kazachstanas, Kirgizija, Baltarusija užsakymams, laivybos per CDEK mes mokame krovinių ir mokesčių,taip pat nėra muitų problema Taigi, Rusijos, Kazachstano Kyrgzstan Baltarusijos klientas gali pirkti,galite tiesiog laukia, pristatymo namie,ir mums laivybos greitai.

Prašome apsvarstyti prieš perkant. Jei tai yra garantija politikos, su trūkumais, miner, remontą gali atlikti nemokamai, po garantinio laikotarpio, mašina turi mokėti už remontą pagal faktinę situaciją. Mokėti pristatymo mokesčio, kai laivybos atsarginės dalys garantinio laikotarpio metu 5. Jei turite kokių nors klausimų, kai gauna paketą, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba.

30 btc

Nemokamas pristatymas numatytasis DHL 2. Ypatingieji reikalavimai, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo. Pakuotė: Taip.

30 btc