Bitcoin ispanija


Ispanija: pirmasis nekilnojamojo turto pardavimas naudojant tik bitino šalyje Video: Nekilnojamojo turto skelbimai su Google Street ViewBirželis Nekilnojamojo turto kompanija, įsikūrusi Barselonoje, Ispanija pardavė butą Bitukinas kaip kriptografinė valiuta įeina į pagrindinį.

1 btc į rmb

Naujas būdas sumokėti Ispanijoje įsikūrusi nekilnojamojo turto bendrovė ponas Piso pirmą kartą pardavė nekilnojamąjį turtą naudodamas Bitcoin kaip teisėtą mokėjimo priemonę. Bendrovė tikisi, kad perėjimas prie kripto valiutos gali pagreitinti pardavimus ir atgaivinti būsto sektorių. Bitino ir panašios kriptokursyvos nuo pat savo įkūrimo nuo bitcoin ispanija. Nuolat įgijo populiarumą, tačiau kodėl tai kreipia į įmones ar vartotojus?

btc pelnas dabar erfahrung

Tai veikia, nes "Bitcoin", kaip ir kitos valiutos, buvo sukurta kaip "lygiavertė" platforma ir nereikalaujama, kad centrinė įstaiga su sandoriais susijusią informaciją būtų saugoma. Paprasčiau tariant, nekilnojamojo turto pirkėjai ir pardavėjai gali trukdyti bankų įtakai ir gerokai sumažinti komisinių mokesčius naudojant "Bitcoin".

bitcoin long term

Gaistoji rinka Buto savininkas uždarė sandorį už 40 bitų, o tai buvo nedidelė pinigų suma. Vienas bitcoinas yra vertas apie 11, eurų, kaip parašyta šiame straipsnyje, o tai reiškia, kad rezidencija parduodama apie JAV dolerių.

Tačiau "Bitcoin" neturi fiksuotų palūkanų normų ir per pastaruosius metus patyrė didelių kainų svyravimų.

Atsiliepimai

Dėl to ponas Piso prisiima tam tikrą riziką priimdamas Bitcoin, tačiau ši rizika apskaičiuojama. Bendrovė visapusiškai atsižvelgia į riziką, susijusią su valiutomis, tačiau jau paskelbė, kad turi antrą nekilnojamąjį turtą, skirtą parduoti Bitcoin. Pakeitimų laikas Minėta nekilnojamojo turto dalis buvo rinkoje penkerius metus, kol dabartinė savininkė Bitcoin ispanija Durango sutiko priimti Bitcoin kaip mokėjimo formą.

Jim Cramer says he 'sold almost all' of his bitcoin after China's crypto crackdown

Jei aš mačiau butą ir patiko, užuot mokėjęs ir pasirašęs, o norėdamas kreiptis į notarą, pagal sandorio vertę galėčiau sudaryti sandorį labai greitai, o visos šalys yra laimingos. Plateras paaiškino, kad šis "švaresnis" sandoris leidžia nekilnojamojo turto savininkams ar pirkėjams apeiti bankus ir todėl išvengti arba sumažinti papildomas išlaidas, pvz.

Ar mes matysime daugiau klientų, perkančių naudodami kriptografinę valiutą?

Palikite komentarą

Ar kriptografija bus naudojama didesniam pirkimui ar matysime daugiau kasdienių naudojimo būdų? Pateikite mums savo mintis į komentarus! Vaizdai mandagiai Pixabay, ACN.

Norite konvertuoti Bitcoin USD? Js bankini paslaug gidas. Ar apsimoka kasti ethereum kriptovaliutas?