CS 1.6 Serveriai

CS 1.6 Public
Serverio adresas
CS.APKABA.LT:27015

APKABA.LT CS 1.6 Classic – tai visiškai klasikinis Counter-Strike 1.6 žaidimo serveris su minimaliais patobulinimais. Šiame serveryje kovoja dvi atskiros komandos: Teroristai ir Counter-Teroristai. Pasirinkus teroristų komandą jums reikės susprogdinti bombą C4 tam tam skirtame plante – A arba B. O žaidžiant už counter-teroristų komandą – jūsų užduotis neleisti teroristams susprogdinti bombos ir sunaikinti visus blogiukus. Iš viso serveryje žaidėjams reikės sužaisti 30 raundų. Po kiekvieno raundo yra gyvai fiksuojama žaidėjų statistika. Ją taip pat galima peržiūrėti adresu: http://cs.apkaba.lt.

Serverio komandos
/timeleft – parodo kiek liko raundų iki žemėlapio pabaigos.

Statistikos komandos
/rank – žaidėjo rankas.
/top15 – geriausių 15 žaidėjų.


CS 1.6 Deathmatch
Serverio adresas
CSDM.APKABA.LT:27015

APKABA.LT CS 1.6 Deathmatch – tai analogiškas serveris kaip ir APKABA.LT Classic, bet jūsų tikslas šįkartą yra ne padėti bombą, o išlikti kuo ilgiau gyvam ir kuo daugiau nužudyti priešų. Nesvarbu už kurią komandą žaisite – jūsų mirties kova nesustoja nė sekundės! Šiame serveryje žaidžiama de_dust2 žemėlapyje be jokių laiko ir raundų limitų, o serverį apsaugo modernios Anti-Cheat apsaugos nuo sukčiaujančių žaidėjų – todėl žaidimo nuotaikos jums niekas nesugadins. Čia nereikės pirkti ar taupyti pinigų ant ginklų – visus ginklus gausite nemokamai. O norėdami praplėsti savo galimybes – įsigykite VIP statusą, kuris galios visuose serveriuose. VIP paslaugos: http://sms.apkaba.lt
Tiesiog skaldyk ir valdyk!

Serverio komandos
/vipmenu – specialus VIP žaidėjų meniu.

Statistikos komandos
/rank – žaidėjo rankas.
/top15 – geriausių 15 žaidėjų.


CS 1.6 GunGame
Serverio adresas
GG.APKABA.LT:27015

APKABA.LT CS 1.6 GunGame – Counter-Strike 1.6 serveriai labai panašūs į Deathmatch serverį, bet čia turėsite kovoti kiekvienas už save ir vienintelis jūsų draugas kovos lauke bus tik jūsų ginklas. Šiame serveryje jūsų tikslas yra pergalė ginklavimosi varžybose prieš kitus serverio žaidėjus. GunGame serveryje laimi tas žaidėjas, kuris greičiausiai iš visų žudys priešų komandą iš visų gaunamų ginklų – įskantant granatą ir net peilį. Įveikus 2 ar 3 priešus – jūsų ginklas keičiasi į geresnį arba blogesnį, priklausomai nuo situacijos. Kuo greičiau ir daugiau nušaunate priešų iš įvairesnių ginklų – labai didelė tikimybė kad laimėsite ir jūsų vardas atsidurs sveikinimų lentoje žaidimo pabaigoje.

Serverio komandos
 –

Statistikos komandos
/rank – žaidėjo rankas.
/top15 – geriausių 15 žaidėjų.