Gyft bitcoin. Gyft paleidžia taškų programą ir 3% grąžina Bitcoin pirkimus


Com neseniai buvo atakuoti iš kenksmingų asmenų, norinčių pavogti klientų slaptažodžius.

hivemind bitcoin

Dėl šio bandymo pažeidimo Gyft buvo priverstas atidėti tam tikrus klientų slaptažodžius kaip atsargumo priemonę. Tai buvo tik laiko problema, kol "Gyft" turėjo spręsti šią problemą, nes skundai dėl pavogtų naudotojų vardų ir slaptažodžio buvo gana ilgą laiką. Taip pat skaitykite: Kredito sąjunga nesugeba padėti Bitcoin kompanijoms dėl taisyklių Gyft.

Gyft. com vartotojai tikslinė slaptažodžio vagystė

Com Popular Among Password Thieves Bet kuri paslauga, susijusi su finansinėmis priemonėmis tam tikru būdu, taps nepageidaujamo dėmesio objektu kažkur žemyn. Dėl populiarios dovanų kortelės paslaugos Gyft. Dėl anoniminio požeminio šaltinio, Gyft. Tai, kas daro šią istoriją ypač įdomi, yra tai, kad "Gyft" darbuotojai paneigia bet gyft bitcoin įtarimus dėl jų platformos pažeidimo. Nors trečiosioms šalims neįmanoma įsitraukti į kai kuriuos tarpukario atakosrealus kaltininkas kol kas lieka didelis.

Kategorija Crypto Valiuta : Kovo Sietle prižiūrimi daug protingų ir techniškai pažįstamų žmonių, … Bitcoin pardavėjas btcQuick beveik švenčia vienerius metus su 2 milijonais JAV dolerių parduodant Beveik 2 milijonai JAV dolerių pardavimų : tai yra pažanga, kurią neseniai pasiekė Bitcoin paslauga btcQuick. Investuoti Kovo Įmonė, įsikūrusi Kolorado valstijoje JAVyra labai artima pirmam gimtadieniui, kuris bus švenčiamas lapkričio mėn.

Vienas dalykas, kurio negalima paneigti, - tai, kaip užpuolikai sugebėjo pasiimti "Gyft". COM vardus ir slaptažodžius.

bitcoin cot ataskaita

Priverstinis slaptažodžio nustatymas tam tikriems klientams išliks "Gyft". Darant prielaidą, kad yra trečioji šalis, veikianti kažkur išilgai linijos, vartotojai ir toliau bus pažeidžiami slaptažodžių pavogti, kol klausimas bus išspręsta.

Gyft paleidžia taškų programą ir 3% grąžina Bitcoin pirkimus

Paskelbimo metu nebuvo išleista jokios oficialios informacijos apie tai, kiek klientų nukentėjo šie išpuoliai. Neoficialūs šaltiniai teigia - pagal "Krebson Security" - tai nuo penkių iki dešimties procentų "Gyft".

Paspartintas klientų sąskaitų saugumas atrodytų kaip kitas logiškas Gyft žingsnis. Com, tačiau tai visiškai negali išspręsti problemos.

Kada „Amazon“ priims „Bitcoin“? (AMZN)

Jei už šiuos slaptažodžių vagystes yra atsakinga trečioji šalis, kaltininką galima rasti arba darbalaukyje, arba mobilioje erdvėje. Arba pagrindinė priežastis veikia dar giliau nei Gyft.

Be to, bendrovė taip pat plečia mokėjimo galimybes, įtraukdama "PayPal", be kredito kortelių ir kripto valiutos.

COM pats. Taikymas Bitcoin gyft bitcoin ir platformoms Nuo Bitcoin pradėjo įgyti daugiau nei populiarumasužpuolikai ieško potencialių silpnybių, laukiančių išnaudojimo. Kadangi pats Bitcoin tinklas negali būti užpultas tradiciškai, užpuolikai turi imtis kito maršruto, taikydami paslaugas, susijusias su skaitmeninės valiutos mokėjimais. Pristatome dviejų faktorių autentifikavimą į Gyft.

pirkti kompiuterio dalis bitcoin

Ateityje taip pat būtų galima įdiegti "blockchain" autentifikavimą, kuris veiksmingai pašalina naudotojų vardus ir slaptažodžius. Kokios yra jūsų mintis apie Gyft.

How To Make the Spend Bitcoins Overstock and Gyft ...

Ar jūs paveikėte šio tipo atakos? Leiskite mums žinoti žemiau esančiose pastabose!

7000 jav dolerių į btc