Linkomanija.net atblokavimasPo 16 metų Linkomanija.net svetainė oficialiai buvo pripažinta neteisėta ir pagal LR įstatymus ir teismo sprendimu užblokuota.
Lietuvos autorinių ir gretutinių teisių asociacija (LATGA) pateikė 2016 metais ieškinį Vilniaus miesto apylinkės teismui dėl neteisėto kūrinių platinimo ir jį laimėjo. Teismo sprendimu buvo įpareigoti 8 atsakovai – didžiausi šalies interneto paslaugų teikėjai: AB „Telia Lietuva“, UAB „Bitė Lietuva“, AB „Lietuvos radijo ir televizijos centras“, UAB „Cgates“, UAB „INIT“, UAB „Balticum TV“, UAB „SPLIUS“ ir UAB „Penkių kontinentų komunikacijos centras“ užblokuoti prieiga prie Linkomanija.net svetainės.

Interneto tiekėjai gerbdami įstatymus ir teismo sprendimą jau dabar blokuoja DNS serverius ir Linkomanija.net tapo daug kam nepasiekiama... Visą straipsnį skaitykite DELFI.LT naujienų portale: https://www.delfi.lt/mokslas/techno...oju-svetaine-jau-nebepasiekiama.d?id=80121041

Kandangi Linkomanija.net serveriai yra talpinami ne lietuvoje tai šį draudimą galima labai nesunkiai apeiti neįdedant daug pastandų. Labai panašu kad LM komandos atstovai jau buvo susitaikę ir supratę kad teismo nelaimės ir jų projektą blokuos. Tam buvo pasiruošta iš anksto ir sukurtas naujas puslapis Atsiblokuoti.lt, kuriame paiškinta kaip draudimą apeiti ir tai yra visiškai legalu. Taip pat LM svetainėje visi vartotojai gavo privačias žinutes su instrukcijomis apie atsiblokavimą.

Jeigu kam nors neveikia Linkomanija.net interneto svetainė ir nespėjote perskaityti intrukcijų kaip atsiblokuoti - aplankykite naują sukurtą puslapį - Atsiblokuoti.lt
Čia rasite visas intrukcijas ir vaizdo medžiagas atsiblokavimui.

Jeigu kas nors nesigauna ar neaišku - rašykite - padėsime visais iškilusiais klausimais.
 
Paskutinį kartą redaguota:

Komentarai