• Sveiki atvykę į APKABA.LT CS 1.6 serverių projektą!

    Sveiki atvykę į APKABA.LT projekto bendruomenę. Malonu, kad apsilankėte mūsų svetainėje. APKABA.LT - tai CS 1.6 serverių bendruomėnes portalas. Čia rasite naujienas, straipsnius, pagalbą ir CS 1.6 serverius. Visi gali registruotis ir bandyti išsiaiškinti, kuris yra pats geriausias žaidėjas... Norėdami žaisti pas mus - tiesiog atsisiųskite Counter-Strike 1.6 Lietuviškas versiją ir prisijunkite prie mūsų serverio. Serverio IP adresas: CS.APKABA.LT:27015

    Pagalba žaidėjams

    Bullet Gavote baną? Užeikite į mūsų Unban anketa
    Bullet Reikia atsisiųsti Wargods ar nuskanuoti žaidimą? Mūsų CS 1.6 pamokos
    Bullet Norite išbandyti VIP? Gauti FREE VIP

Counter-Strike: Condition Zero Download

Fedingas

Administrator
Staff member
2023-01-20
17
1
32
Druskininkai
apkaba.lt

Counter-Strike: Condition Zero Download

Counter-Strike: Condition Zero Download​

Counter-Strike: Condition Zero – pirmojo asmens šaudyklė, kurią sukūrė Valve su Turtle Rock Studios ir Ritual Entertainment kompanijomis. Žaidimą 2004 m. kovo 23 d. išleido Valve ir Sierra Entertainment. Condition Zero naudoja GoldSrc žaidimų variklį.

Apie Counter-Strike: Condition Zero​

CS:CZ yra praktiškai toks pats kaip ir Counter-Strike žaidimas. Skirtumas toks kad ši versija turėjo ne tik Multiplayer rėžimą, bet ir misijų paketą, kuris vadinosi Deleted Scenes.

Šiame mūsų paruoštame Counter-Strike: Condition Zero žaidime nėra galimybės vykdyti misijų, bet vėliau paruošime ir jas. Atsisiuntę gausite Counter-Strike 1.6 ir Counter-Strike: Condition Zero žaidimus.

Condition Zero Serveriai​

Atsisiųskite ir išbandykite mūsų APKABA.COM CZ Classic serveryje. Serverio IP: CZ.APKABA.LT:27015
Serverio IP adresą išsisaugokite favorites.

Žaidimo stilius​

Counter-Strike: Condition Zero online rėžimas ir visas valdymas yra identiškas kitoms Counter-Strike serijos dalims. Pagrindinis žaidimo tikslas – priklausomai nuo komandos, susprogdinti arba nukenksminti bombą, išlaisvinti visus įkaitus, arba nužudyti visą priešininkų komandą.


Counter-Strike: Condition Zero Download

Counter-Strike: Condition Zero Download

 
Paskutinį kartą redaguota: