• Sveiki atvykę į APKABA.LT CS 1.6 serverių projektą!

  Sveiki atvykę į APKABA.LT projekto bendruomenę. Malonu, kad apsilankėte mūsų svetainėje. APKABA.LT - tai CS 1.6 serverių bendruomėnes portalas. Čia rasite naujienas, straipsnius, pagalbą ir CS 1.6 serverius. Visi gali registruotis ir bandyti išsiaiškinti, kuris yra pats geriausias žaidėjas... Norėdami žaisti pas mus - tiesiog atsisiųskite Counter-Strike 1.6 Lietuviškas versiją ir prisijunkite prie mūsų serverio. Serverio IP adresas: CS.APKABA.LT:27015

  Pagalba žaidėjams

  Bullet Gavote baną? Užeikite į mūsų Unban anketa
  Bullet Reikia atsisiųsti Wargods ar nuskanuoti žaidimą? Mūsų CS 1.6 pamokos
  Bullet Norite išbandyti VIP? Gauti FREE VIP

  CS 1.6 Serveriai

Pamoka Wargods skanavimas

Status
Forumas užrakintas

Fedingas

Administrator
Staff member
2023-01-20
19
1
33
Druskininkai
apkaba.lt

Kas yra Wargods?​

WarGods Cheat Defender - tai CS 1.6 Anti-Cheat programa, kuri populiari tarp Counter-Strike 1.6 žaidėjų. Milžiniška Wargods duomenų bazėje sukaupta informacija Hackers/Cheaters naudojamus hackus ir serverio prižiūrėtojams padeda nustatyti, ar žaidėjas sukčiauja.

Ar tai saugu?​

Programa paprasčiausiai nuskenuoja Counter-Strike žaidimo failus, įjungtus Windows procesus ir kitus duomenis, kurie yra susiję su žaidimu. Oficialių komentarų iš žaidimo kūrėjų ir platintojų kaip VALVE komentarų nėra, bet užtikriname, kad dar nei vienas žaidėjas jokio VAC negavo.

Iš kur atsisiųsti?​

Atsisiųsti galima iš oficialaus Wargods kūrėjų puslapio: Wargods.ro/download.php
Prieš atsisiųsdami pasirinkite teisingą savo Windows 7/8.1/10 versiją.

Kaip skanuoti žaidimą?​

1. Paleiskite programą.
wargods_scan.png


2. Paspausti ant mygtuko 'Scan' ir palaukite, kol nuskanuos Jūsų žaidimą.
wargods_scan2.png


3. WarGods programai baigus skanavimą gausite pranešimą apie atliktą sėkmingai operaciją ir pateiks lentelę su automatiškai nukopijuota nuoroda į jūsų WarGods ataskaitą.
wargods_scan3.png


DĖMĖSIO! Gavus baną prieš atliekant skanavimą - NEIŠJUNGTI ŽAIDIMO! Tik tokiu atveju bus galima nustatyti ar Jūsų Counter-Strike 1.6 žaidime buvo paleistas CheatEngine ar ne.

 
Paskutinį kartą redaguota:
Status
Forumas užrakintas