CS 1.6 Serveriai

CS 1.6 Serveriai

2023-12-21 | 16:32:26 Fedingas 0

CS 1.6 Serveriai

Sveiki atvykę į APKABA.LT projekto bendruomenę. Malonu, kad apsilankėte mūsų svetainėje. APKABA.LT - tai CS 1.6 serverių bendruomėnes portalas. Čia rasite naujienas, straipsnius, pagalbą ir CS 1.6 serverius. Visi gali registruotis ir bandyti išsiaiškinti, kuris yra pats geriausias žaidėjas...

Šiuo metu Lietuvoje daugybė Counter-Strike 1.6 erverių - pasirinkimas platus visomis prasmėmis, bet... neatnaujinti serverių rates, nenustatytas C4 laikmatis, chat ir hud žinutės lipa viena ant kitos, parašiutai ir treniruotėms skirti aim_ ir panašaus tipo žemėlapiai jau atsibodo!

Taigi visus mėgstančius paprastus ir neapkrautus serverius, kviečiame prisijungti prie mūsų ir gerai praleisti laiką po sunkios ar ilgos darbo dienos! Mes siūlome CS 1.6 Classic, CS 1.6 Deatchmatch ir CS 1.6 GunGame modifikacijas - tiek Counter-Strike, tiek Condition Zero žaidimuose.

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės

Jauskitės kaip namie ir prisijunkite prie mūsų diskusijų forumo, pasidalinkite savo idėjomis, klausimais ir serveriais susijusiomis temomis su mūsų bendruomene. Mūsų administracija pasiruošusi padėti išspręsti įvairiausias jūsų problemas.

Prisidėkite prie mūsų sėkmės

Esate lojalus mūsų žaidėjas? Padėkite mums tapti geriau žinomiems. Balsuokite už mūsų serverius, padarykime juos geriau matomus. Balsuodami mūsų serveriai gaus aukštesnį reitingą, o tai pritrauks daugiau žmonių ir pavers žaidimą įdomesniu.

Paremkite mūsų projektą

APKABA.LT - ne pelno siekiantis žaidimų portalas. Šiame portale pelnas nėra matomas kaip pagrindinis veiklos tikslas, bet mums labai padėtumėte prisidėdami parama, kuri būtų panaudota projekto ir serverių vystyme.

Counter-Strike 1.6 Download
Counter-Strike.exe [197 MB]

Komentarai

Komentarų nėra.
Prisijunkite, norėdami rašyti komentarą.