Demo įrašas

Kur rasti Demo įrašą?
Mūsų CS 1.6 serveriai kiekvienam prisijungusiam prie serverio žaidėjui automatiškai pradeda įrašinėti Demo įrašą. Tai atliekama tam, kad esant ginčytinai situacijai būtų galima peržiūrėti žaidimo pakartojimą serveryje. Jūsų Counter-Strike žaidime, cstrike kataloge sukuriamas apkaba.dem failiukas.
Kur rasti Demo įrašą?
Demo įrašą rasti galima savo Counter-Strike 1.6 žaidimo cstrike kataloge. STEAM ŽAIDĖJAMS: C:\Steam\steamapps\common\Half-Life\cstrike* NON-STEAM ŽAIDĖJAI: C:\Counter-Strike\cstrike* *PASTABA: Pateikti pavyzdžiai yra preliminarūs, tiksli direktorija priklauso nuo to kur įrašėte savo Counter-Strike žaidimą.
Kaip peržiūrėti Demo įrašą?
Įjungiame savo Counter-Strike žaidimą. Atidarome konsolę Rašome komandą: playdemo apkaba.dem

Wargods skenavimas

Kas yra Wargods?
WarGods Cheat Defender - tai CS 1.6 Anti-Cheat programa, kuri populiari tarp Counter-Strike 1.6 žaidėjų. Milžiniška Wargods duomenų bazėje sukaupta informacija Hackers/Cheaters naudojamus hackus ir serverio prižiūrėtojams padeda nustatyti, ar žaidėjas sukčiauja. Ar tai saugu?
Programa paprasčiausiai nuskenuoja Counter-Strike žaidimo failus, įjungtus Windows procesus ir kitus duomenis, kurie yra susiję su žaidimu. Oficialių komentarų iš žaidimo kūrėjų ir platintojų kaip VALVE nėra, bet užtikriname, kad dar nei vienas žaidėjas jokio VAC negavo. Iš kur atsisiųsti?
Atsisiųsti galima iš oficialaus Wargods kūrėjų puslapio: Wargods.ro/download.php Prieš atsisiųsdami pasirinkite teisingą savo Windows 7/8.1/10 versiją. Kaip skenuoti žaidimą?
1. Paleiskite programą.
wargods_scan.png
2. Paspausti ant mygtuko 'Scan' ir palaukite, kol nuskenuos Jūsų žaidimą.
wargods_scan2.png
3. WarGods programai baigus skenavimą gausite pranešimą apie atliktą sėkmingai operaciją ir pateiks lentelę su automatiškai nukopijuota nuoroda į jūsų WarGods ataskaitą.
wargods_scan3.png
DĖMĖSIO! Gavus baną prieš atliekant skenavimą - NEIŠJUNGTI ŽAIDIMO! Tik tokiu atveju bus galima nustatyti ar Jūsų Counter-Strike 1.6 žaidime buvo paleistas CheatEngine ar ne.