Pos bitcoin


pos bitcoin

Atsakomybės apribojimas: šį straipsnį pateikė "Bitcoin PR Buzz". Bitcoinistas nėra susijęs su firmomis, kurias atstovauja Bitcoin PR Buzz, ir nėra atsakingas už savo produktus ir arba paslaugas.

pos bitcoin

Pos bitcoin teigia, kad ji "yra labai įsitraukusi į kylančios šifravimo ekonomikos propagavimą", siekdama pos bitcoin bitukinus per "sprendimus, kuriais siekiama tobulinti asmeninius" bitcoin "mokėjimus. Terminalai suprojektuoti taip, kad jie būtų atskiri įrenginiai, ir, kaip pranešama, "priimti bitcoin sandorius iš bet kokios bitcoin krepšio programos.

BTC - kalnakasybos pažeidžiamumas ir ateities konsusas

Bendrovė teigia, kad daugiau galinių integracijos galimybių yra horizonte. Šie terminalai yra saugūs, su integruota "Wi-Fi", pagal 34 bitus. Bendrovė tvirtina, kad ji niekada neturės prieigos prie prekybininkų privačių raktų, o tai, pasak jos, suteikia "prekybininkams visiškai kontroliuoti jų lėšas".

Prekybininkai, dalyvaujantys šiame beta testavimo etape, gali patekti į "Nemokamą Bitcoin POS terminalo konkursą. Nugalėtojai taip pat turės pirmąsias šešias savaites vertimo mokesčius, kurių atsisakė 34 bitai.

pos bitcoin

Atsižvelgiant į tai, nugalėtojams bus paprašyta pasidalinti atsiliepimais apie jų patirtį sistemoje, siekiant padėti įmonę tobulinti savo produktą. Apie 34 baitų, LLC Mes projektuojame ir diegiame bitino pardavimo vietos POS sprendimus, skirtus plytų ir skiedinių pirkėjams ir įmonėms.

Mūsų tikslas yra gerokai pagerinti asmeninių "bitcoin" mokėjimų patirtį tiek pardavėjui, tiek klientui. Gaukite savo profesionalų Bitcoin ir skaitmeninę valiutą spaudai.

pos bitcoin

Spauskite čia norėdami gauti daugiau informacijos. Vaizdai išduodami iš 34 baitų, LLC. Populiarios Temos.

pos bitcoin