CS 1.6 Deathmatch Serveriai

csdm.jpg

Pristatome APKABA.LT CS 1.6 Deathmatch serverį, kuris buvo ilgą laiką mūsų planuose. Kviečiame visus žaidėjus išbandyti ir palikti savo atsiliepimus. Serverio IP adresas pateiktas žemiau.

Serverio IP​

IP: CSDM.APKABA.LT:27015

Apie CS 1.6 Deathmatch​

Klasikinis Deathmatch arba CSDM tai yra Counter-Strike 1.6 žaidimo režimas, kai taikinys yra kita komanda. Kad laimėtų, žaidėjas iki žaidimo pabaigos (45 min.) turi turėti daugiausiai nužudymų. Šiame CS 1.6 CSDM režime kiekvienas žaidėjas turi begalinį atgimimų skaičių su visais šarvais ir sugrįžta per kelias sekundes po mirties. Amunicijos atsargos yra begalinės, ir bet kokį ginklą galima „nusipirkti“ neatsižvelgiant į kainą.

Serveris yra tobulinimo ir kūrimo stadijoje, bet malonumą žaisti pajausti galima! O nesklandumų su kiekviena diena jame vis mažiau ir mažiau!

Šiame serveryje kaip ir kituose, kai nėra aktyvių žaidėjų – žaidžia salyginai protingi botai, ginklų meniu pateikiamas žaidėjams automatiškai ir skaičiuojama kiekvieno žaidėjo asmeninė statistika.

Taip pat norime priminti kad CS 1.6 Deathmatch serveris dar yra ankstyvoje savo versijoje ir nuolatinio tobulinimo stadijoje, todėl gali iškilti nesklandumų ar erzinančių klaidų. Būkite supratingi vieni kitiems, o visus bugus praneškite mums. Pasiūlymus taip pat.
 
Paskutinį kartą redaguota: