• Sveiki atvykę į APKABA.LT CS 1.6 serverių projektą!

    Sveiki atvykę į APKABA.LT projekto bendruomenę. Malonu, kad apsilankėte mūsų svetainėje. APKABA.LT - tai CS 1.6 serverių bendruomėnes portalas. Čia rasite naujienas, straipsnius, pagalbą ir CS 1.6 serverius. Visi gali registruotis ir bandyti išsiaiškinti, kuris yra pats geriausias žaidėjas... Norėdami žaisti pas mus - tiesiog atsisiųskite Counter-Strike 1.6 Lietuviškas versiją ir prisijunkite prie mūsų serverio. Serverio IP adresas: CS.APKABA.LT:27015

    Pagalba žaidėjams

    Bullet Gavote baną? Užeikite į mūsų Unban anketa
    Bullet Reikia atsisiųsti Wargods ar nuskanuoti žaidimą? Mūsų CS 1.6 pamokos
    Bullet Norite išbandyti VIP? Gauti FREE VIP

HLStatsX žaidėjų statistika

HLStatsX žaidėjų statistika

HLStatsX žaidėjų statistika​

Pristatome projekto žaidėjams gerą naujieną - HLStatsX statistikos sistemą. Nuo šiol Jūsų rezultatus fiksuos mūsų įdiegta išsami žaidėjų statistika.
HLStatsX - tai daug žaidimų palaikanti tarp jų ir Half Life, Counter-Strike ir kt., statistikos sistema. Ji yra atviro kodo (open-source) projektas, kuris sugeba nuskaityti Half-Life log failus ir pateikti viską žaidėjams grafinės išvaizdos apipavidalinime.

HLStatsX sistemoje automatiškai pagal jūsų STEAM ID susikurs jūsų žaidėjo profilis ir matysite savo bei kitų žaidėjų išsamius duomenis: žaidėjo aktyvumą, paskutinį prisijungimą, gautą rangą, apdovanojimus ir t.t.

HLStatsX statistika
https://stats.apkaba.lt

Daugiau HLStatsX galimybių pamatysite apsilankę patys. HLStatsX statistika veiks ir rodys duomenis su tiek Counter-Strike, tiek su Condition Zero APKABA.COM serveriais. Linkime sėkmingų rezultatų ir gražių akimirkų mūsų serveriuose.
 
Paskutinį kartą redaguota: