• Sveiki atvykę į APKABA.LT CS 1.6 serverių projektą!

  Sveiki atvykę į APKABA.LT projekto bendruomenę. Malonu, kad apsilankėte mūsų svetainėje. APKABA.LT - tai CS 1.6 serverių bendruomėnes portalas. Čia rasite naujienas, straipsnius, pagalbą ir CS 1.6 serverius. Visi gali registruotis ir bandyti išsiaiškinti, kuris yra pats geriausias žaidėjas... Norėdami žaisti pas mus - tiesiog atsisiųskite Counter-Strike 1.6 Lietuviškas versiją ir prisijunkite prie mūsų serverio. Serverio IP adresas: CS.APKABA.LT:27015

  Pagalba žaidėjams

  Bullet Gavote baną? Užeikite į mūsų Unban anketa
  Bullet Reikia atsisiųsti Wargods ar nuskanuoti žaidimą? Mūsų CS 1.6 pamokos
  Bullet Norite išbandyti VIP? Gauti FREE VIP

  CS 1.6 Serveriai

HLStatsX žaidėjų statistika

HLStatsX žaidėjų statistika

HLStatsX žaidėjų statistika​

Pristatome projekto žaidėjams gerą naujieną - HLStatsX statistikos sistemą. Nuo šiol Jūsų rezultatus fiksuos mūsų įdiegta išsami žaidėjų statistika.
HLStatsX - tai daug žaidimų palaikanti tarp jų ir Half Life, Counter-Strike ir kt., statistikos sistema. Ji yra atviro kodo (open-source) projektas, kuris sugeba nuskaityti Half-Life log failus ir pateikti viską žaidėjams grafinės išvaizdos apipavidalinime.

HLStatsX sistemoje automatiškai pagal jūsų STEAM ID susikurs jūsų žaidėjo profilis ir matysite savo bei kitų žaidėjų išsamius duomenis: žaidėjo aktyvumą, paskutinį prisijungimą, gautą rangą, apdovanojimus ir t.t.

HLStatsX statistika
https://stats.apkaba.lt

Daugiau HLStatsX galimybių pamatysite apsilankę patys. HLStatsX statistika veiks ir rodys duomenis su tiek Counter-Strike, tiek su Condition Zero APKABA.COM serveriais. Linkime sėkmingų rezultatų ir gražių akimirkų mūsų serveriuose.
 
Paskutinį kartą redaguota: