HLTV Transliacijos

Cplwinter2001.jpg

Mūsų APKABA.LT CS 1.6 serveriuose - įdiegta ir sukonfigūruota VALVE programinė įranga, skirta transliuoti ir įrašyti žaidimą realiu laiku.

Kas tas HLTV?​

Half-Life TV leidžia neribotam skaičiui žiūrovų žiūrėti žaidimą internete. Jie tiesiog nueina į tam tikrą serverį ir žiūri iš Spectator režimo (tarsi būtų mirę). Žiūrovai yra nematomi žaidėjams ir negali su jais bendrauti. Kiekvienas gali pasirinkti savo žiūrėjimo režimą (1-ojo asmens vaizdas, 3-ojo asmens vaizdas ir pan.), individualiai žiūrėti bet kurį žaidėją. Pagrindinis mūsų tikslas yra HLTV serverį naudoti Counter-Strike serverių demo įrašui įrašyti, o ne transliuoti Classic, Deathmatch ar GunGame serverius internete.

HLTV Transliacijos​

Norėdami stebėti serverį per HLTV viskas labai paprasta. Atsidarote savo Counter-Strike 1.6 žaidimą, suvedate HLTV transliacijos IP adresą ir jungiatės prie serverio taip lyg jungtumėtes į bet kokį kitą serverį ir žiūrite.

APKABA.LT CS 1.6 Classic HLTV serveris
IP:
CS.APKABA.LT:27020

APKABA.LT CS 1.6 Deathmatch HLTV serveris
IP:
CSDM.APKABA.LT:27020

APKABA.LT CS 1.6 GunGame HLTV serveris
IP:
GG.APKABA.LT:27020

HLTV serverio įrašas​

HLTV demonstracinės versijos turi tą patį .dem formatą kaip ir įprastos demonstracinės versijos, įrašytos tiesiai iš Counter-Strike žaidimo, tačiau turi daugiau peržiūros parinkčių. Galite pasirinkti žiūrėjimo režimą ir žiūrėjimo tašką.
Norėdami gauti demonstracinį įrašą iš serverio ir tam tikro žemėlapio - susisiekite su administracija ir mes jums pateiksime.
 
Paskutinį kartą redaguota: