Išleistas „Counter–Strike 2“

cs2.png

Išleistas ilgai lauktas „Counter–Strike 2“ - nemokamai galite atsisiųskite iš STEAM parduotuvės!

Įžanga​

„Counter-Strike 2“ galiausiai pasiekė lentynas ir yra oficialiai išleistas rugsėjo 27-ąją. Šis žaidimas tampa nemokama atnaujinta CS:GO versija. Pirmoji CS2 versija išleista dar šių metų kovo mėnesį, kuomet buvo atnaujinta „sub-tick“ sistema, visiškai pakeistos dūmų užsklandos, žemėlapiai, vaizdas žaidime ir pan. Tuomet galimybė žaisti šį naują žaidimą buvo suteikta mažai daliai CS:GO turėtojų, o su laiku šis žaidėjų skaičius vis didėjo.

Kiekvienas, kuris yra įsidiegęs „CS:GO“, atnaujinęs esamą žaidimą automatiškai atsinaujins į „Counter—Strike 2“. Tie kurie nėra žaidę senesnio žaidimo arba yra jį ištrynę, turi atsiųsti žaidimą iš čia: Counter-Strike 2 Steam

Viskas apie Counter-Strike 2​


Žaidimo progresas iš „CS:GO“ automatiškai persikels į naująjį žaidimą ir visi dalykai už kuriuos buvo mokėti pinigai išnykti neturėtų.

Žemėlapiai​

Žemėlapiai vienas po kito buvo leidžiami šešis mėnesius ir „Valve“ nuolat dirbo ties klaidomis ir atnaujinimais. Buvo išleista nauja reitingavimo sistema žaidėjams o taip pat vienas didžiausių netikėtumų tapo sutrumpintas raundų skaičius nuo MR15 (kuomet komanda laimi pirma pasiekusi 16 raundų) iki MR12 (komanda tampa nugalėtoju pirmoji laimėjusi 13 raundų). Jau dabar žinoma, jog ši sistema bus naudojama žaidimo „matchmaking“ režime o taip pat ir Pasaulio „Major" čempionatuose.

Sistemos reikalavimai (minimalūs)​

Žaidėjų, kurių kompiuteriai nėra galingi, gali susidurti su problemomis. Didžiausi trikdžiai buvo išsiaiškinti bandomosios versijos metu, bet nėra informacijos dėl jų pašalinimo.
  • Operacinė Sistema: Windows 10
  • Procesorius: 4 branduolių CPU - Intel Core i5 750 ar geresnis
  • Atmintis: 8 GB RAM
  • Vaizdo korta: Privalo būti bent 1 GB ar daugiau, DirectX 11 su Shader Model 5.0 palaikymu.
  • DirectX: Versija 11
  • Laisvos vietos: bent 85 GB
 
Paskutinį kartą redaguota: