• Sveiki atvykę į APKABA.LT CS 1.6 serverių projektą!

    Sveiki atvykę į APKABA.LT projekto bendruomenę. Malonu, kad apsilankėte mūsų svetainėje. APKABA.LT - tai CS 1.6 serverių bendruomėnes portalas. Čia rasite naujienas, straipsnius, pagalbą ir CS 1.6 serverius. Visi gali registruotis ir bandyti išsiaiškinti, kuris yra pats geriausias žaidėjas... Norėdami žaisti pas mus - tiesiog atsisiųskite Counter-Strike 1.6 Lietuviškas versiją ir prisijunkite prie mūsų serverio. Serverio IP adresas: CS.APKABA.LT:27015

    Pagalba žaidėjams

    Bullet Gavote baną? Užeikite į mūsų Unban anketa
    Bullet Reikia atsisiųsti Wargods ar nuskanuoti žaidimą? Mūsų CS 1.6 pamokos
    Bullet Norite išbandyti VIP? Gauti FREE VIP

Nemokamas VIP 7 dienas

counter-strike_fanart.jpg

Atnaujintos VIP žaidėjų galimybės, pridėtas 7 dienų nemokamas išbandymas. Norint išbandyti nemokamą VIP meniu nuo šiol bus labai paprasta. Tiesiog spauskite Nemokamas VIP ir gaukite savo IP privilegijas. Pasibaigus galiojimui už nedidelį mokestį SMS žinute ar bankiniu pavedimu galėsite prasitęsti savo privilegijas per SMS sistemą.

VIP žaidėjų galimybės​

bullet.gif
VIP bus aktyvuotas iš karto visuose serveriuose.
bullet.gif
VIP Meniu gausite nuo 2 raundo.
bullet.gif
Ginklai: AK-47+Deagle ir M4A1+Deagle.
bullet.gif
Parašiutą (naudoti E radę).
bullet.gif
VIP Meniu po 5 sek. užsidaro automatiškai.

CS 1.6 VIP Meniu


Seniau VIP žaidėjai labai dominuodavo prieš paprastus žaidėjus dėl to kad visada turi ginklų meniu, pilną granatų komplektą, nemokamus šarvus, išminavimo įrankius ir nesibaigiančius pinigus.

Dabar VIP žaidėjams galimybės bus šiek tiek apribotos ir sumažintas pranašumas prieš neturinčius VIP žaidėjus. Iš VIP pašalinome nemokamą granatų komplektą, neribotus pinigus ir pridėjome automatinį VIP meniu uždarymą po 5 sek.

Ateityje savo VIP meniu galimybes patobulinsime: pridėsime daugiau ginklų ir kitų galimybių.
 
Paskutinį kartą redaguota: