• Sveiki atvykę į APKABA.LT CS 1.6 serverių projektą!

  Sveiki atvykę į APKABA.LT projekto bendruomenę. Malonu, kad apsilankėte mūsų svetainėje. APKABA.LT - tai CS 1.6 serverių bendruomėnes portalas. Čia rasite naujienas, straipsnius, pagalbą ir CS 1.6 serverius. Visi gali registruotis ir bandyti išsiaiškinti, kuris yra pats geriausias žaidėjas... Norėdami žaisti pas mus - tiesiog atsisiųskite Counter-Strike 1.6 Lietuviškas versiją ir prisijunkite prie mūsų serverio. Serverio IP adresas: CS.APKABA.LT:27015

  Pagalba žaidėjams

  Bullet Gavote baną? Užeikite į mūsų Unban anketa
  Bullet Reikia atsisiųsti Wargods ar nuskanuoti žaidimą? Mūsų CS 1.6 pamokos
  Bullet Norite išbandyti VIP? Gauti FREE VIP

  CS 1.6 Serveriai

Sugrįžome prie APKABA.LT galūnės

apkaba.lt.png


APKABA.LT - sugrįžo vėl mūsų rankose!

Projekto istorija
APKABA.LT - tai CS 1.6 projektas oficialiai startavęs nuo 2012-ųjų metų, o veiklą pradėjęs dar 2010 metais. Taip susiklostė kad gyvavome su pertraukomis ir per neapmokėtą sąskaitą praradome apkaba.lt pavadinimą. Dabar su džiaugsmu patvirtiname kad lietuvišką galūnę susigražinome ir naudosime mes, tikrieji, patys pirmieji, savininkai, kurie šį adresa ir užsiregistravo CS 1.6 žaidimų projektui.

APKABA.LT logotipas
CS 1.6 Serveriai - APKABA.LT


Tikimės kad APKABA.LT pavadinimas bus mielesnis, negu APKABA.COM analogas. Tiesa dabar APKABA.COM adresas automatiškai jus nukreips į mūsų naująjį adresą. O jeigu kas nors neveiks, tiesiog darašykite .lt galūnę ir turėtų būti viskas gerai.