• Sveiki atvykę į APKABA.LT CS 1.6 serverių projektą!

    Sveiki atvykę į APKABA.LT projekto bendruomenę. Malonu, kad apsilankėte mūsų svetainėje. APKABA.LT - tai CS 1.6 serverių bendruomėnes portalas. Čia rasite naujienas, straipsnius, pagalbą ir CS 1.6 serverius. Visi gali registruotis ir bandyti išsiaiškinti, kuris yra pats geriausias žaidėjas... Norėdami žaisti pas mus - tiesiog atsisiųskite Counter-Strike 1.6 Lietuviškas versiją ir prisijunkite prie mūsų serverio. Serverio IP adresas: CS.APKABA.LT:27015

    Pagalba žaidėjams

    Bullet Gavote baną? Užeikite į mūsų Unban anketa
    Bullet Reikia atsisiųsti Wargods ar nuskanuoti žaidimą? Mūsų CS 1.6 pamokos
    Bullet Norite išbandyti VIP? Gauti FREE VIP

Susisiekimas per „live chat” pagalbą

0001463_tawk-live-chat.png

Esant poreikiui nusprendėme supaprastinti ir sutrumpinti laiką susisiekimą su mūsų administracija ir pristatome „live chat” pagalbos įrankį, kurį rasite dešinėje tinklalapio pusėje.

Technologijoms nestovint vietoje supratome kad esami pagalbos ir susisiekimo būdai kaip „Kontaktų forma”, „Skype” ir „Steam grupės” ar „Steam pokalbių chatai” yra pasenę arba nepritaikyti, nepatogūs susisiekimo įrankiai.

Šiais laikais projektų administracija turi būti pasiekima vos per vieną minutę ir gyvame pokalbyje. Todėl nusprendėme įdiegti tai, kas šiai dienai, praktiškai turi būti kiekvienoje svetainėje – gyvą chat pagalbą.

Senųjų susisiekimo sistemų kolkas neskubėsime šalinti, bet jei ir toliau nebus aktyvumo per Skype ar Steam – lėtai ir tyliai mes jų atsisakysime ir pagalbos per jas neteiksime.