Counter-Strike 1.6 Lietuviškas

Fedingas

Administrator
Staff member
2023-01-20
30
1
33
Druskininkai
apkaba.lt

Counter-Strike-Lithuania.jpg

Counter-Strike 1.6 Lietuviškas​

Pristatome APKABA.LT komandos patobulintą ir išleistą Lithuania Edition modifikacijos versiją. CS 1.6 Lietuviškas išverstas ir įgarsintas į lietuvių kalbą!

Counter-Strike 1.6 Lietuviškas

Counter-Strike 1.6 Lietuviškas

Šis žaidimas pilnai veikia su serverių paieška (find servers), taip pat yra bot’ai, klasikiniai skin’ai, žemėlapiai, garsai ir kiti modeliai pačiam geriausiam Jūsų žaidimui!

Counter-Strike 1.6 Lietuviškas atsisiuntimas nemokamas, švarus ir tvarkingas, pilnai funkcionuojantis installas, internet list’e rasite mūsų partnerių serverius, be lagų, nėra cheatų ar nelegalių config’u, nekils jokių klausimų kaip paleisti cs 1.6 žaidimą! Esant reikalui galima atsisiųsti Counter-Strike 1.6 Windows 11 klasikinę anglišką versiją arba naujesnę Counter-Strike: Condition Zero versiją, kurią taip pat yra žaidžia dar nemažai žaidėjų.


Apie Counter Strike 1.6​

Counter Strike – tai pirmojo asmens šaudyklė, kurią sukūrė „Valve corporation“. Žaidimo tikslas kovoti policininkams prieš teroristus, kurie nori padėti bombą (C4) ir ją susprogdinti. Nors žaidimas įspūdingo siužeto neturi, tačiau jį yra pamėgę didžioji dalis jaunuolių. Iki šiol vyksta įvairūs Counter Strike turnyrai, kuriuose galima laimėti įvairių prizų, yra kuriamos komandos, ir jos tarpusavyje konkuruoja. Šį žaidimą mes Jums siūlome parsisiųsti visiškai nemokamai.
  • Veikiantis CS 1.6 pilnai veikia serverių paieška.
  • Įdėti CS 1.6 bot’ai.
  • Counter Strike 1.6 pilnai apsaugotas nuo autoconnect, gamemenu keitimo, loading banner pakeitimo ir kito).
  • Sukonfigūruotas taip, kad būtų didžiausias FPS geriausiai žaidimo kokybei!
  • CS 1.6 Lietuviškas.
Counter-Strike 1.6 Lietuviškas

Counter-Strike 1.6 Lietuviškas

 
Paskutinį kartą redaguota: